קנו את הספר

יצאנו לאור!

” לא תוכלו להניח את הספר מידכם, דווקא בגלל שתומר שורץ איננו עוד סופר. שורץ הוא פרקליט שחי את הסיפור”.

חיים הכט, עיתונאי

“גמעתי את הספר בשקיקה. בכישרון יוצא דופן מצליח תומר שורץ לברוא עולם ולשזור בו עלילה מרתקת שמאתגרת את התפיסות המקובלות של מציאות ובדיה, אמת ושקר ואת היכולת שלנו להבחין בינהן ברעש מחריש האוזניים שבתיבת התהודה של שיח ההמונים בתקשורת המודרנית”

ז’ק חן , עורך דין, בעבר תובע, בהווה סנגור

תיקים רבים עברו תחת ידיו של הפרקליט הוותיק כרמל פרידמן, אך תיק קצח אחד מוסיף לרדוף אותו. גם שנים לאחר שהורשע רומן זדורוב ברצח, ממשיך כרמל להרצות על הפער התהומי שבין הכרעות בית המשפט לקביעות ” בית הדין” של הרשתות החברתיות.

תיק רצח שנוחת כעת על שולחנו מעיר את השדים מרבצםץ גלגלי המנגנון שזיהה כרמל בתיק זדורוב מתחיליים לנוע שוב, והפעם כרמל נחוש לחשוף אותם ולפעול למען הצדק, גם במחיר אישי ומשפחתי כבד. מאבקו להרשעה מציב את כרמל בעין הסערה, כופה עליו בחירה בין האמת לבין הישרדותו שלו ומטלטל את  עולמו. התיק הזה הוא התיק שחיכה לו כל השנים, והוא גם התיק שחשש ממנו.

 

פשוט פלילי הוא רומן מתח משפטי עוכר שלווה המעוגן עמוק במציאות הישראלית.

“ואת הסוד הנורא סיפר רק פעם אחת לאישה אחת. כשנעמה נולדה והאחות לקחה אותה, הם נשארו רק שניהם וזה נפלט לו מהפה. הוא חשב שאם יספר ישתחרר מהמועקה, ישתנה. אבל הוא נשאב לעבודה בפרקליטות ונלחם בפשיעה בכל כוחו, וייחל ליום שבית המשפט ייתן מכת מחץ לעולם הוירטואלי. שההיכל יביס את הדיגיטל. הוא נלחם, אבל בבית הכול קרס

עורך דין תומר שוורץ משרד בוטיק למשפט פלילי

תומר שוורץ, מושבניק ועורך דין שמתמחה במשפט הפלילי, שימש במשך שנים כתובע משטרתי ופרקליט בפרקליטות. בשנים האחרונות “חצה את הקווים” והיה לסנגור.
זהו ספרו הראשון
שורץ היה שותף לניהול תיקים רבים בפרקליטות, ובהם תיק הרצח המטלטל של הנערה דנה בנט. בשנים האחרונות, הפעם כסנגור, מייצג שוורץ את א”ק בפרשת הרצח שבה הורשע רומן זדורוב. באתר האינטרנט שהקים, חושף שוורץ סיפורי משפט מותחים וצבעוניים המגלים את נבכי העולם הפלילי.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות